Wózek Kikka Boo Kaia 3 in 1
Zdjęcia 21 |
Kikka Boo Kaia 3 in 1
Konstrukcja:wózek wielofunkcyjny
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie
Szerokość podwozia:59 cm
Waga po złożeniu:8.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Kikka Boo Kaia 3 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kikkaboo 3 In 1 Seat Kaia Baby Stroller Czarny 31001010201 | 1 075 zł |
Kikkaboo 3 In 1 Seat Kaia Baby Stroller Szary 31001010200 | 1 075 zł |
Kikkaboo 3 In 1 Seat Kaia Baby Stroller Szary 31001010199 | 1 075 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →