Wózek Kikka Boo Amaia 3 in 1
Zdjęcia 19 |
Kikka Boo Amaia 3 in 1
Konstrukcja:wózek wielofunkcyjny
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie
Szerokość podwozia:50 cm
Waga po złożeniu:10 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Kikka Boo Amaia 3 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KikkaBoo Amaia wózek dziecięcy 3 w 1 z możliwością konwersji siedziska fot | 1 489 zł |
Kikkaboo 3 In 1 Amaia Seat Baby Stroller Szary 31001010115 | 1 335 zł |
Kikka Boo Wózek dziecięcy 3 w 1 Amaia szary Buggy 3801001011173 | 1 445 zł |
Kikka Boo Wózek dziecięcy 3 w 1 Amaia ciemnoszary - Buggy 3801001011159 | 1 602 zł |
Kikkaboo 3 In 1 Amaia Seat Baby Stroller Biały 31001010117 | 1 335 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →