Wózek Kinder Kraft Grande Plus
Wideo 1Zdjęcia 18 |
Kinder Kraft Grande Plus
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pas krokowy, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:57 cm
Waga po złożeniu:9.8 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Kinder Kraft Grande Plus
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
kk Kinderkraft GRANDE PLUS Wózek dziecięcy dla dzieci od urodzenia do 22 k | 557 zł |
Wózek dziecięcy KINDERKRAFT Grande Plus Czarny | 600 zł |
Wózek dziecięcy KINDERKRAFT Grande Plus Czarny KSGRAN00BLK0000 | 600 zł |
Wózek dziecięcy KINDERKRAFT Grande Plus Czarny | 600 zł |
Wózek Spacerowy Kinderkraft Grande Plus Do 22 kg | 639 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości wózka Kinder Kraft Grande Plus:
- Z tyłu kaptura znajduje się kieszeń na drobne przedmioty rodzica.
PolecamyPorównaj w tabeli →