Wózek Kinder Kraft Nubi 2
Wideo 2Zdjęcia 23 |
Kinder Kraft Nubi 2
Konstrukcja:spacerowy
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:51 cm
Waga po złożeniu:7.9 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Kinder Kraft Nubi 2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kinderkraft Nubi 2 wózek spacerowy Kinderkraft Nubi 2 - lekki wózek spacerowy Ta oferta dotyczy koloru/wzoru (zdjęcie poniżej) : Sand Beige W zestawie:... więcejuchwyt na kubek moskitiera O produkcie: Kinderkraft Nubi 2 to wyjątkowy wózek spacerowy. Jego waga wynosi zaledwie 7,9 kg , a maksymalne obciążenie aż 24 kg . Spacerówka wyróżnia się swoim małym gabarytem , dzięki któremu jest idealna nawet do dalszych podróży. Wózek posiada wszystko, co zapewni maluchowi komfort podczas jazdy - rozkładaną budkę , regulowane oparcie i podnóżek. Dzięki temu sprawimy, aby dziecku było tak wygodnie, jak tylko to możliwe, w dowolnej chwili. Skrętne, obrotowe koła przednie z blokadą do jazdy na wprost , intuicyjny hamulec i niemal automatyczny system składania znacznie usprawniają spacer z dzieckiem, pozwalając rodzicowi na niemal nieograniczone możliwości manewrowania wózkiem. Niespodzianką jest fakt, że wózek posiada moskitierę chowaną w podnóżku - dzięki temu zawsze jest z nami i nie przeszkadza maluchowi w odkrywania świata wtedy, gdy nie jest potrzebna. Ta lekka i stylowa spacerówka marki Kinderkraft odmieni codzienne spacery z maluchem. Najważniejsze cechy wózka Kinderkraft Nubi 2: maksymalne obciążenie wózka 24 kg; siedzisko do 22 kg, kosz zakupowy do 2 kg; automatyczne składanie, jednym ruchem ręki; niska waga - niecałe 8 kg; wózek na każdą pogodę - wodoodporna budka z filtrem UPF50+ i panelem wentylacyjnym; oparcie w pozycji leżącej; kompaktowa konstrukcja przed i po złożeniu; duże siedzisko z ergonomicznymi pasami bezpieczeństwa; 2-stopniowa regulacja podnóżka; unikalny, nowoczesny design; koła z pianki PU; przednie koła obrotowe, z hamulcem do jazdy na wprost; W ZESTAWIE z uchwytem na kubek oraz moskitierą schowaną w podnóżku. Główne cechy: Gotowi? Lato to idealny czas na zrzucenie kilku warstw i bagaży, również podczas opieki nad maluchem. Lekka spacerówka wydaje się idealnym rozwiązaniem na długie wiosenne lub letnie spacery, w tym dalekie wyjazdy. Nubi 2 waży tylko 7.9 kg , a po złożeniu jest bardzo kompaktowy . To sprawia, że zmieści się w bagażniku samochodu pozostawiając sporo miejsca na pozostałe walizki. Nubi 2 składa si... Erli.plZłóż skargę | 899 zł |
Kinderkraft Nubi 2 Stroller Brązowy KSNUBI02BEG0000Poznaj Nubi 2 - smukłą, elegancką spacerówkę, która uprzyjemni Twój urlop. Ta spacerówka nie idzie na kompromisy - Nubi 2 aut... więcejomatycznie się składa (wystarczy jeden ruch), a do tego jest niezwykle lekka i zwrotna, można ją prowadzić jedną ręką. Wózek NUBI 2 posiada płynną i cichą regulację oparcia, regulowany podnóżek, obszerne siedzisko oraz dużą, wodoodporną budkę z filtrem UPF50+ i panelem wentylacyjnym ukrytym pod materiałem. Za płynną jazdę odpowiadają koła wykonane z odpornego na ścieranie PU. Przednie obracają się o 360 stopni, dzięki czemu wózek jest niezwykle zwrotny. Wózek posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa, które można dopasować do noworodka. Są one usztywnione, dzięki czemu zapięcie dziecka zajmie Ci tylko chwilę. Standardowo wózek wyposażony jest w pojemny koszyk pod siedziskiem oraz szereg dodatkowych udogodnień, które pozwalają na komfortowe wakacje z dzieckiem.Cechy KidINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 025 zł |
Kinderkraft Nubi 2 wózek spacerowy Pink quartz | 949 zł |
Kinderkraft Nubi 2 wózek spacerowy Cloudy grey | 959 zł |
Kinderkraft Nubi 2 wózek spacerowy Mystic green | 949 zł |
Wideo recenzje
Kinderkraft Nubi2 Compact Stroller | Full Demonstration & Review ✨
26 kwietnia 202325 858 przegląd
Kinderkraft Nubi 2, An Impartial Review: Mechanics, Comfort, Use
14 listopada 202311 632 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 911 zł
spacerowy, składany w książkę, skrętne koła, okienko do podglądu, waga: 7.5 kg
od 873 zł
spacerowy, składany w książkę, skrętne koła, okienko do podglądu, waga: 6 kg
od 820 zł
spacerowy, składany w książkę, skrętne koła, okienko do podglądu, waga: 6.9 kg
od 997 zł
spacerowy, składany w książkę, skrętne koła, okienko do podglądu, waga: 7 kg