Wózek Chicco We
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Wózek słynnej marki Chicco jest stworzony z myślą o aktywnych rodzicach i podróżach z maluchem po całym świecie. Po pierwsze jest bardzo kompaktowy: waga modelu to zaledwie 5,5 kg, dzięki czemu bez problemu można go nosić w rękach. Po drugie, mechanizm automatycznego składania pozwala na złożenie konstrukcji jednym ruchem ręki, co jest bardzo wygodne, jeśli drugą rękę zajmuje dziecko lub torby.
W tej formie wózek stoi stabilnie w pozycji pionowej, a nawet mieści się na bagażniku podręcznym w samolocie. Dla wygodniejszego transportu w zestawie znajduje się pokrowiec na torbę. Mimo niewielkich rozmiarów i lekkości Chicco Wytrzymamy obciążenie do 22 kg, czyli posłuży Ci przez długi czas. Dla najmniejszych istnieje możliwość zamontowania kołyski i fotelika samochodowego za pomocą adapterów.
Producent zadbał również o komfort samego pasażera: fotel łatwo zamienia się w miejsce do spania, wystarczy wyregulować kąt oparcia i podnóżków, a składany daszek z dodatkową sekcją z siatki ochroni przed wiatrem i słońce i zapewniają dobrą wentylację latem. W przypadku złej pogody przyda się dołączony do zestawu folia przeciwdeszczowa. Dodatkowo bezpieczeństwo maluszka gwarantują 5-punktowe pasy z miękkimi ochraniaczami i ochronnym ochraniaczem.
Kup Chicco We
Wszystkie ceny 6 →Chicco We Składany Lekki Wózek Spacerowy od Urodzenia do 22 Kg Rozkładany | 928 zł |
Chicco Wózek Spacerowy We Black | 908 zł |
Chicco We Wózek spacerowy black | 1 299 zł |
Chicco, We, wózek spacerowy, black | 988 zł |
Składany wózek Chicco We Ultralekki od 0 miesięcy do 22 kg składany wózek | 922 zł |
Chicco We Ultra lekki składany wózek dziecięcy od 0 miesięcy do 22 kg skła | 904 zł |