Візочок Cybex Beezy 2
Відео 1Фото 18 |
Cybex Beezy 2
Конструкція:прогулянкова
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:44 см
Вага в зборі:8.1 кг
Всі характеристики
Купити Cybex Beezy 2
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Cybex Beezy 2.0 Stylowy Wózek Spacerowy Do 22Kg Hibiscus Red | 1 249 zł |
Cybex Beezy 2.0 Moon Black Spacerowy | 1 249 zł |
Cybex Beezy 2.0 Stylowy Wózek Spacerowy Do 22Kg Nature Green | 1 449 zł |
Cybex Beezy 2.0 Hibiscus Red Spacerowy | 899 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →