Візочок Cybex Eos Lux 2 in 1
Фото 11 |
Cybex Eos Lux 2 in 1
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Ширина шасі:61 см
Вага в зборі:11.6 кг
Всі характеристики
Купити Cybex Eos Lux 2 in 1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CYBEX Gold wózek dziecięcy EOS Lux 2 w 1 system podróżny od urodzenia do 2 | 2 466 zł |
Cybex Eos Lux Wózek Wielofunkcyjny 2W1 Lava Grey (Stelaż Silver) | 2 799 zł |
Cybex Eos Lux Wózek Wielofunkcyjny 2W1 Moon Black (Stelaż Black) | 2 799 zł |
Cybex Eos Lux Wózek Wielofunkcyjny 2W1 Ocean Blue (Stelaż Silver) | 2 799 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →