Wózek Cybex Eos Lux 2 in 1
Zdjęcia 11 |
Cybex Eos Lux 2 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Szerokość podwozia:61 cm
Waga po złożeniu:11.6 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Cybex Eos Lux 2 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CYBEX Gold wózek dziecięcy EOS Lux 2 w 1 system podróżny od urodzenia do 2 | 2 466 zł |
Cybex Eos Lux Wózek Wielofunkcyjny 2W1 Lava Grey (Stelaż Silver) | 2 799 zł |
Cybex Eos Lux Wózek Wielofunkcyjny 2W1 Moon Black (Stelaż Black) | 2 799 zł |
Cybex Eos Lux Wózek Wielofunkcyjny 2W1 Ocean Blue (Stelaż Silver) | 2 799 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →