Візочок Bebetto Holland 2 in 1
Відео 1Фото 26 |
Яскрава, стильна і зручна в експлуатації універсальна коляска, яка пропонується виробником в середній ціновий діапазон. Насамперед варто звернути увагу на розширену комплектацію, в якій першопочатково передбачений прогулянковий блок і люльку, які легко встановлювати на алюмінієву раму, а також тепла накидка для ніг, дощовик та москітна сітка, необхідні для захисту малюка від різних погодних умов.
Додаткові аксесуари — сумка для речей, містке відділення для покупок підсклянник. Все це робить регулярні прогулянки з дитиною максимально комфортними. Коляска Вebetto Holland 2 in 1 має зручну цілісну батьківську ручку, висоту якого можна регулювати під зріст батьків. Розміщувати люльку і прогулянковий блок можна по-різному — по ходу або проти руху. Кут нахилу спинки сидіння і висота підніжки теж регулюються. Для максимальної зручності дитини ремені безпеки повністю оперізують його тулуб, а більш дорослі діти зможуть триматися за спеціальний бампер. Поворотні колеса дають змогу маневрувати і об'їжджати перешкоди, але при потребі їх можна зафіксувати в положенні «прямо». Самі колеса надувні — це не обіцяє великий надійності, зате чудово пом'якшує поштовхи під час руху.
Купити Bebetto Holland 2 in 1
Wózek Bebetto Bebetto Holland 2w1 04/CZARNY + Adaptery Maxi Cosi | 1 929 zł |
Bebetto Bebetto Holland 3w1 04/CZARNY + FOTEL CARLO | 2 149 zł |
Bebetto Bebetto Holland 3w1 04/CZARNY + ORYGINALNY FOTEL | 2 148 zł |
Bebetto Bebetto Holland 2w1 04/CZARNY + Adaptery Maxi Cosi | 1 949 zł |
Bebetto Bebetto Holland 3w1 04/CZARNY z BabySafe York | 2 199 zł |