Wózek Bebetto Holland 2 in 1
Wideo 1Zdjęcia 26 |
Jasny, stylowy i łatwy w obsłudze uniwersalny wózek, pozycjonowany przez producenta w średniej półce cenowej. Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na rozbudowaną konfigurację, która początkowo przewiduje kostkę do chodzenia i gondolę, które są łatwe w montażu na aluminiowej ramie, a także ciepłą osłonę na nóżki, folia przeciwdeszczowa i moskitierę niezbędne do ochrony dziecka przed różnymi warunkami atmosferycznymi.
Dodatkowe akcesoria - torba do wózka, pojemny kosz na zakupy oraz uchwyt na kubek. Wszystko to sprawia, że regularne spacery z dzieckiem są jak najbardziej komfortowe. Wózek Bebetto Holland 2 w 1 posiada wygodny jednoczęściowy uchwyt rodzicielski, którego wysokość można dopasować do wzrostu rodzica. Możesz ustawić gondolę i siedzisko spacerowe na różne sposoby - w kierunku jazdy lub w przeciwnym kierunku.
Regulacja kąta nachylenia oparcia i wysokości podnóżka. Dla maksymalnego komfortu dziecka pasy całkowicie otaczają jego tułów, a starsze dzieci mogą trzymać się specjalnego ochraniacza. Obrotowe koła umożliwiają manewrowanie i omijanie przeszkód, ale w razie potrzeby można je zamocować w pozycji „na wprost”. Same koła są pompowane - nie zapowiada to dużej niezawodności, ale doskonale łagodzi wstrząsy podczas jazdy.
Kup Bebetto Holland 2 in 1
Bebetto Bebetto Holland 3w1 04/CZARNY + FOTEL CARLO | 2 149 zł |
Bebetto Holland 2w1 04/CZARNY + Adaptery Maxi Cosi | 1 949 zł |
Bebetto Bebetto Holland 3w1 04/CZARNY + ORYGINALNY FOTEL | 2 148 zł |
Bebetto Bebetto Holland 2w1 04/CZARNY + Adaptery Maxi Cosi | 1 949 zł |
Bebetto Bebetto Holland 3w1 04/CZARNY z BabySafe York | 2 199 zł |