Візочок Roan Bass Next 2 in 1
Відео 1Фото 29 |
Roan Bass Next 2 in 1
люлька, прогулянковий блоклюлька, прогулянковий блок, автокрісло
Конструкція:універсальна, 2 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:60 см
Вага в зборі:13.1 кг
Всі характеристики
Купити Roan Bass Next 2 in 1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Roan Roan Bass NEXT 2w1 Night Green + Adaptery | 2 699 zł |
Wózek Roan Roan Bass NEXT 2w1 Night Green + Adaptery | 2 449 zł |
ROAN Wózek głęboko-spacerowy Bass Next Titanium Ekspozycja | 2 699 zł |
Відеоогляди
Модификації Roan Bass Next
Ціни на Roan Bass Next |
---|---|---|---|---|
Roan Bass Next 2 in 1 | від 2 449 zł | 3 пропозиції | ||
Roan Bass Next 3 in 1 | від 2 995 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →