Wózek Kikka Boo Thea 2 in 1
Zdjęcia 68 |
Kikka Boo Thea 2 in 1
Konstrukcja:uniwersalna, 2 w 1
Mechanizm składania:na płasko
Ochrona:pałąk bezpieczeństwa, pasy
Regulacje:oparcie, podnóżek
Szerokość podwozia:58 cm
Waga po złożeniu:11.3 kg
Wszystkie dane techniczne
Kup Kikka Boo Thea 2 in 1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kikkaboo 2 In 1 With The Thea Rigid Baby Stroller Czarny 31001020108 | 2 485 zł |
Kikkaboo 2 In 1 With The Thea Rigid Cap. Baby Stroller Szary 31001020109 | 2 800 zł |
Kikkaboo 2 In 1 With The Thea Rigid Cap. Baby Stroller Szary 31001020110 | 2 765 zł |
Kikkaboo 2 In 1 With The Thea Rigid Cap. Baby Stroller Szary 31001020111 | 2 800 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →