Ekspres do kawy Jura ENA 8 15253 czarny
Zdjęcia 6 |
Jura ENA 8 15253 czarny |
|
Elegancki, w pełni automatyczny ekspres do kawy wysokiej jakości espresso i napoje na jego podstawie. Wyposażona jest w wygodnym układem sterowania z 2,8-calowym kolorowym graficznym LCD-wyświetlacz. Jest sprzedawany jako produkt górnej półki cenowej 2019 roku. Jest w stanie obsługiwać potrzeby dużej rodziny, może być używany w małym biurze. Ekspres do kawy Jura ENA 8 15253 w stanie przygotować proste i podwójne espresso, espresso macchiato, americano, ristretto (espresso dużej twierdzy), cappuccino, flat white, latte, latte macchiato, gorące mleko, ubite na pianę i gorącą wodę.
A kawy z mlekiem-mleczne napoje przygotowywane są w trybie w pełni automatycznym. Ważną cechą tego modelu jest wykorzystanie unikalnej marki technologii impulsowego ekstrakcji P. E. P. (Pulse Extraction Process), gwarantującej osiągnięcie optymalnego stopnia nasycenia smaku. Wbudowana żarnowy młynek do kawy Aroma G3 zapewnia regulację dyspersji mielenia, możliwe jest elastyczne dostosowanie objętości, twierdzy i temperatury kawy. Czystość i doskonały stan higieniczny urządzenia łatwe w utrzymaniu dzięki wbudowanym trybów oczyszczania i mycia piersi systemu.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Kup Jura ENA 8 15253 czarny
Jura ENA8 (EC) Full Metropolitan Black (15493) | 4 199 zł |
Ekspres do kawy JURA ENA8 Metropolitan Black | 4 199 zł |
Optoma X400LVe - Kup na RATY, RRSO 0, 10x 239,90zł | 2 399 zł |
Modyfikacje Jura ENA 8 15253
Ceny na Jura ENA 8 15253 |
---|---|---|---|---|
Jura ENA 8 15239 biały | od 4 599 zł | 1 oferta | ||
Jura ENA 8 15253 czarny | od 2 399 zł | 3 oferty | ||
Jura ENA 8 15255 czerwony | od 4 599 zł | 1 oferta | ||
Jura ENA 8 15222 stal nierdzewna | od 3 799 zł | 2 oferty |