Ekspres do kawy Jura GIGA 10 15478 czarny (15478)
Wideo 1Zdjęcia 12 |
Jura GIGA 10 15478 czarny |
|
Proces ekstrakcji na zimno dla napojów marki Cold Brew. Tryb oszczędzania energii. Oświetlenie kubków.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jura GIGA 10 15478 czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy JURA GIGA 10 Diamond Black (EA) - czarny | 15 999 zł |
JURA Ekspres ciśnieniowy JURA GIGA 10 Diamond Black (EA) | 15 599 zł |
Jura GIGA10 (EA) Diamond Black (15478) | 14 879 zł |
Ekspres JURA GIGA 10 Diamond Black (EA) (PODWÓJNY ZBIORNIK I MŁYNEK) 15478 | 15 599 zł |
Jura Ekspres do kawy jura jura giga 10 diamond black (ea) | 20 159 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →