Кавоварка Jura ENA 4 15344 чорний
Фото 10 |
Jura ENA 4 15344 чорний білий чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jura ENA 4 15344 чорний
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ciśnieniowy automatyczny JURA ENA 4 Metropolitan Black AGDM-EKS-JUR-065 | 3 499 zł |
Ekspres do kawy Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EA) (15344) --- OFICJA | 3 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy Jura ENA 4 Full Metropolitan Black | 3 499 zł |
JURA Ekspres do kawy ENA 4 Full Metropolitan Black | 3 499 zł |
Ekspres do kawy JURA ENA 4 Full Metropolitan Black | 3 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy JURA ENA4 Full Metropolitan Black (EB) 15501 - (22) 87 | 3 499 zł |
Модификації Jura ENA 4 15344
Ціни на Jura ENA 4 15344 |
---|---|---|---|---|
Jura ENA 4 15345 білий | від 3 489 zł | 3 пропозиції | ||
Jura ENA 4 15344 чорний | від 3 499 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →