Кавоварка Jura WE6 15114 чорний
Фото 7 |
Jura WE6 15114 чорний |
|
Pulse Extraction Process — технологія імпульсної екстракції для кавових напоїв з коротким часом приготування
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Jura 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Jura.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Jura WE6 15114 чорний
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ekspres do kawy JURA WE6 Piano Black - czarny | 6 799 zł |
Jura E6 (EC) Piano Black (15437) | 3 860 zł |
Ekspres do kawy Jura WE6 Piano Black (15417) --- OFICJALNY SKLEP Jura | 6 799 zł |
Ekspres ciśnieniowy do kawy JURA WE6 Piano Black (EA) - 15417 | 6 799 zł |
JURA Ekspres do kawy WE6 Piano Black | 6 799 zł |
ще 6 пропозицій
Додаткові функції і можливості кавоварки Jura WE6 15114:
- Регульована висота дозатора для кави 65 — 111 мм
- Контейнер для макухи на 25 порцій
- Лічильник кількості чашок кави
- Довжина мережевого шнура – 110 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →