Ekspres do kawy Jura WE6 15114 czarny
Zdjęcia 7 |
Jura WE6 15114 czarny |
|
Pulse Extraction Process - proces impulsowego parzenia napojów kawowych o krótkim czasie przygotowania
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jura WE6 15114 czarny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy JURA WE6 Piano Black - czarny | 6 799 zł |
Jura E6 (EC) Piano Black (15437) | 4 199 zł |
Ekspres do kawy Jura WE6 Piano Black (15417) --- OFICJALNY SKLEP Jura | 6 799 zł |
Ekspres ciśnieniowy do kawy JURA WE6 Piano Black (EA) - 15417 | 6 799 zł |
pokaż 6 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Jura WE6 15114:
- Regulowana wysokość wylewki kawy 65 - 111 mm
- Pojemnik na wytłoki na 25 porcji
- Licznik ilości przygotowanych filiżanek kawy
- Długość przewodu zasilającego - 110 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →