Ekspres do kawy Jura ENA 8 15491 biały
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Jura ENA 8 15491 biały biały czarny |
|
Regulowana wysokość dozownika kawy 68 - 138 mm. Podświetlane filiżanki. Pulse Extraction Process to technologia ekstrakcji pulsacyjnej dla napojów kawowych o krótkim czasie parzenia.
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jura ENA 8 15491 biały
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy JURA ENA 8 Full Nordic White (EC) - biały | 4 489 zł |
JURA Ekspres ciśnieniowy JURA ENA8 Full Nordic White (EC) Biały | 4 429 zł |
Ciśnieniowy automatyczny JURA ENA 8 Touch Full Nordic White (EC) AGDM-EKS- | 4 499 zł |
Jura - ENA 8 Full Nordic White EC 15491 | 4 499 zł |
Ekspres JURA ENA 8 Full Nordic White (EC) 15491 | 4 429 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Jura ENA 8 15491
Ceny na Jura ENA 8 15491 |
---|---|---|---|---|
Jura ENA 8 15491 biały | od 4 299 zł | 16 oferty | ||
Jura ENA 8 15493 czarny | od 4 395 zł | 18 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →