Ekspres do kawy Jura S80 15204 czarny
Zdjęcia 5 |
Jura S80 15204 czarny |
|
Wysokiej jakości automatyczny ekspres do kawy renomowanego szwajcarskiego producenta wielofunkcyjnych modeli premium. Model ten jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej dla wymagających użytkowników. Zdobywca prestiżowych nagród za wzornictwo w IF Design Awards i Red Dot Design Awards 2018. Wyposażony w zaawansowany cyfrowy system sterowania z 4,3-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, który umożliwia przygotowanie wszystkich głównych rodzajów kawy (espresso regularne i podwójne, Americano, ristretto regularne i podwójne) oraz napojów kawowych i mlecznych (cappuccino, kawa latte, espresso macchiato, flat white, latte macchiato, gorące mleko lub mleczna pianka).
W razie potrzeby sterowanie można przeprowadzić za pomocą bezpłatnej aplikacji JURA Coffee (w zestawie nadajnik Smart Connect). Cechą tego modelu jest półautomatyczny tryb przygotowywania napojów kawowych i mlecznych oraz elastyczna regulacja objętości napoju, jego mocy (10 opcji) i temperatury (3 opcje). Sercem Jura S80 15204 jest niezdejmowana jednostka infuzyjna do wstępnego zwilżania o regulowanej pojemności (od 5 do 16 g). Wbudowany wielostopniowy stalowy młynek Aroma G3 zapewnia 6 różnych poziomów mielenia, a w procesie warzenia wykorzystywany jest unikalny Proces Pulsacyjnej Ekstrakcji.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Kup Jura S80 15204 czarny
Wszystkie ceny 10 →Jura S8 (EA) Piano Black (15381) | 6 299 zł |
Jura S8 (EA) Piano Black (15381) | 6 299 zł |
Ciśnieniowy automatyczny JURA S8 Piano Black AGDM-EKS-JUR-064 | 6 999 zł |
Ekspres do kawy Jura S8 Piano Black (EA) (15381) --- OFICJALNY SKLEP Jura | 6 299 zł |
Jura S8 Piano Black 15381 | 7 699 zł |
- Regulowana wysokość wylewki kawy 72 - 118 mm
- Regulowana wysokość spieniacza do mleka 114 - 160 mm
- Pojemnik na wytłoki na 16 porcji
- Tryb oszczędzania energii
- Oświetlenie filiżanki
- Długość przewodu zasilającego - 110 cm
Modyfikacje Jura S80 15204
Ceny na Jura S80 15204 |
---|---|---|---|---|
Jura S8 15187 chrom | od 7 249 zł | 9 oferty | ||
Jura S80 15204 czarny | od 6 299 zł | 11 oferty | ||
Jura S8 15202 srebrny | od 6 299 zł | 16 oferty |