Ekspres do kawy Jura E4 15433 biały (7610917154333)
Zdjęcia 12 |
Jura E4 15433 biały biały czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jura E4 15433 biały
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy JURA E4 Piano White - biały | 3 799 zł |
Jura E4 (EA) Piano Black (15435) | 3 799 zł |
Jura E4 (EA) Piano Black (15435) | 3 719 zł |
Ciśnieniowy automatyczny JURA E4 Piano White AGDM-EKS-JUR-071 | 3 999 zł |
Ekspres do kawy Jura E4 Piano White (EA) (15433) --- OFICJALNY SKLEP Jura | 3 999 zł |
pokaż 14 ofert
Modyfikacje Jura E4 15433
Ceny na Jura E4 15433 |
---|---|---|---|---|
Jura E4 15433 biały | od 2 368 zł | 19 oferty | ||
Jura E4 15435 czarny | od 3 719 zł | 16 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →