Ekspres do kawy Jura ENA 8 15255 czerwony
Zdjęcia 6 |
Jura ENA 8 15255 czerwony |
|
Pulse Extraction Process - proces impulsowego parzenia napojów kawowych o krótkim czasie przygotowania
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Jura ENA 8 15255
Ceny na Jura ENA 8 15255 |
---|---|---|---|---|
Jura ENA 8 15239 biały | od 4 599 zł | 1 oferta | ||
Jura ENA 8 15253 czarny | od 2 399 zł | 3 oferty | ||
Jura ENA 8 15255 czerwony | od 4 599 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →