Ekspres do kawy Jura J8 15457 czarny
Zdjęcia 12 |
Jura J8 15457 czarny |
|
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jura J8 15457 czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres do kawy JURA J8 Twin Diamond Black (EA) - czarny | 9 999 zł |
JURA Ekspres ciśnieniowy JURA J8 TWIN DIAMOND BLACK (EA) Czarny | 9 999 zł |
Ciśnieniowy automatyczny JURA J8 Piano black AGDM-EKS-JUR-088 | 8 499 zł |
Ekspres do kawy Jura J8 Piano Black (EA) (15457) --- OFICJALNY SKLEP Jura | 8 499 zł |
Ekspres JURA J8 Piano Black (EA) 15457 | 8 499 zł |
pokaż 19 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości ekspresu do kawy Jura J8 15457:
- Regulowana wysokość wylewki kawy 65 - 111 mm
- Regulowana szerokość wylewki kawy 20-50 mm
- Regulowana wysokość spieniacza do mleka 110 - 153 mm
- Oświetlenie filiżanki
- Tryb oszczędzania energii
Modyfikacje Jura J8 15457
Ceny na Jura J8 15457 |
---|---|---|---|---|
Jura J8 15460 biały | od 8 299 zł | 26 oferty | ||
Jura J8 15457 czarny | od 7 999 zł | 24 oferty | ||
Jura J8 15471 srebrny | od 8 499 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →