Ekspres do kawy Jura Z10 15410 biały
Wideo 23Zdjęcia 9 |
Jura Z10 15410 biały |
|
Proces ekstrakcji na zimno – możliwość parzenia kawy zimną wodą
Jak prawidłowo czyścić ekspres do kawy: praktyczny poradnik dotyczący pielęgnacjiSzczegółowa analiza wszystkich procedur czyszczenia nowoczesnych ekspresów do kawy
Którego ekspresu do kawy potrzebujesz i jak wybrać ten właściwy?Znamy się na rodzajach nowoczesnych ekspresów do kawy i pomagamy w ich wyborze
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Jura Z10 15410 biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy JURA Z10 Diamond White - biały | 10 799 zł |
JURA Ekspres ciśnieniowy JURA Z10 Diamond White (EA) Aluminiom-biały | 10 999 zł |
Jura Z10 (EA) Aluminium Black (15488) | 10 973 zł |
Ciśnieniowy automatyczny JURA Z10 Diamond White AGDM-EKS-JUR-077 | 10 999 zł |
Ekspres do kawy Jura Z10 Diamond White (EA) (15410) --- OFICJALNY SKLEP Ju | 10 999 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Jura Z10 15410
Ceny na Jura Z10 15410 |
---|---|---|---|---|
Jura Z10 15410 biały | od 10 799 zł | 12 oferty | ||
Jura Z10 15368 czarny | od 12 089 zł | 9 oferty | ||
Jura Z10 15349 czarny | od 10 999 zł | 2 oferty | ||
Jura Z10 15488 grafit | od 10 899 zł | 17 oferty | ||
Jura Z10 15348 stal nierdzewna | od 11 799 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →