Ceny na ekspres do kawy Jura Z10 15410 biały
Wideo 23Zdjęcia 9 | od 10 799 do 16 120 zł Rodzaj: automatyczny; Wbudowany młynek do kawy; Rodzaj kawy: w ziarnach; mielona; Przygotowanie napojów mlecznych: automatyczny; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 2; Objętość pojemnika (l): 2.4; Pojemność młynka do kawy (g): 280; Pojemnik na mleko: samooczyszczanie; filtr do wody dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ekspres ciśnieniowy JURA Z10 Diamond White - białyNowy ekspres do kawy „JURA Z10“ daje Ci możliwość delektowania się zarówno gorącymi, jak i zimnymi napojami. Wybier... więcejaj spośród aż 32 rodzajów napojów, przygotowywanyc Przyjacielekawy.plZłóż skargę | 10 799 zł |
JURA Ekspres ciśnieniowy JURA Z10 Diamond White (EA) Aluminiom-białyŚwiatowa nowość: Rewolucyjny ekspres Z10 z Inteligentnym młynkiem P.r.g. do przyrządzania specjałów kawowych na gor... więcejąco i na zimnoDzieło szwajcarskiej sztuki inżynierskiej – nowy ekspres Z10 – podwaja liczbę oferowanych specjałów kawowych. Za naciśnięciem jednego przycisku przyrządzi całą gamę gorących produktów od intensywnego espresso do modnego flat white. Ponadto, dzięki możliwości przygotowania specjałów typu Cold Brew otwiera cały równoległy świat dla smakoszy kawy. Jest to możliwe dzięki Inteligentnemu młynkowi P.r.g. (Product Recognising Grinder), który elektronicznie dostosowuje stopień zmielenia kawy do wybranego specjału kawowego. Dodatkowo, firma Jura opracowała nowatorski proces przyrządzania kawy na zimno, typu Cold Brew w ekspresach automatycznych –innowację w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Proces ten polega na pulsacyjnym tłoczeniu zimnej wody pod wysokim ciśnieniem przez świeżo zmieloną kawę. W efekcie powstaje całkiem nowy rodzaj kawy – orzeźwiający, o wspaniale zrównoważonym aromacie i wyraźniej odczuwanych nutach owocowych. Ten rewelacyjny, w pełni automatyczny ekspres do kawy klasy Premium jest sterowany za pomocą dwukrotnie szybszego ekranu dotykowego o przekątnej 4,3’’ oraz Blue Crystal Rotary Switch. Przejrzyste menu do wyboru specjałów i zastosowanie sztucznej inteligencji sprawiają, że obsługa jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Ogromny skok technologiczny znajduje odzwierciedleni MediaMarkt.plZłóż skargę | 10 999 zł |
Jura Z10 (EA) Aluminium Black (15488)Doradztwo oraz zamówienia ekspresów JURA: Mateusz Morka 725 202 007 (9.00 - 16.00), 32 284 70 32... CeneoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 10 973 zł |
Ciśnieniowy automatyczny JURA Z10 Diamond White AGDM-EKS-JUR-077Ekspres ciśnieniowy Z10, Jura Światowa nowość: rewolucyjny ekspres Z10 z Inteligentnym Młynkiem P.R.G. do przyrządz... więcejania specjałów kawowych na gorąco i na zimno. Korzyści: Inteligentny młynek P.R.G. z ultraszybką automatyczną regulacją mielenia dla każdego specjału kawowego. Dzięki Cold Extraction Process – technologii ekstrakcji kawy na zimno - ekspres Z10 przyrządza prawdziwe specjały typu Cold Brew za naciśnięciem jednego przycisku. Jednostka zaparzająca 8. generacji z technologią zaparzania 3D. Wklęsło-wypukły front wykonany ze szkła akrylowego jest dowodem zamiłowania do detali i wyjątkowej precyzji wykonania. Dzieło szwajcarskiej sztuki inżynierskiej – nowy ekspres Z10 – podwaja liczbę oferowanych specjałów kawowych. Za naciśnięciem jednego przycisku przyrządzi całą gamę gorących produktów od intensywnego espresso do modnego flat white. Ponadto, dzięki możliwości przygotowania specjałów typu Cold Brew otwiera cały równoległy świat dla miłośników kawy. Jest to możliwe m.in. dzięki Inteligentnemu młynkowi P.R.G. (Product Recognising Grinder), który elektronicznie dostosowuje stopień zmielenia kawy do wybranego specjału kawowego. W modelu Z10 JURA opracowała nowatorski proces przyrządzania kawy typu Cold Brew w ekspresach automatycznych – innowację w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu. Proces ten polega na pulsacyjnym wtłaczaniu zimnej wody pod wysokim ciśnieniem przez świeżo zmieloną kawę. W efekcie powstaje całkiem nowy rodzaj kawy – orzeźwiający, o wspaniale zrównoważonym aromacie i wyraźniej odczuwanych nutach owocowych Ten rewelacyjny, w pełni automatyczny ekspres do kawy klasy Premium jest sterowany za pomocą dwukrotnie szybszego ekranu dotykowego o przekątnej 4,3’’ oraz pokrętła Blue Crystal Rotary Switch. Wklęsło-wypukły front jest widocznym dowodem na zamiłowanie do detali i wyjątkową precyzję wykonania. Wysoka jakość wykonania modelu Z10 świadczy o doskonałym guście jego użytkowników. Komputronik.plZłóż skargę | 10 999 zł |
Ekspres do kawy Jura Z10 Diamond White (EA) (15410) --- OFICJALNY SKLEP JuBEZPIECZNE I PROFESJONALNE ZAKUPY !! WYSYŁKA 24H !!! DARMOWA DOSTAWA I ZWROT 60 DNI GRATIS !!! Decofire.plZłóż skargę | 10 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy Jura Z10 Aluminium Black | 16 120 zł |
Ekspres ciśnieniowy do kawy JURA Z10 Diamond White (EA) - 15410 | 11 749 zł |
JURA Ekspres do kawy Z10 Diamond White | 10 999 zł |
Ekspres JURA Z10 (EA) | DIAMOND WHITE | 10 999 zł |
Ekspres do kawy Z10 DIAMOND WHITE (EA) JURA | 10 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy JURA Z10 Diamond White (EA) 15410 Raty 0 - (22) 877 77 | 10 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy JURA Z10 Diamond White - biały | 10 799 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!