Ekspres do kawy Jura S8 15187 chrom
Zdjęcia 14 |
Jura S8 15187 chrom |
|
Wysokiej jakości automatyczny ekspres znanej szwajcarskiej firmy produkującej ekspresy do kawy klasy premium. Producent jest pozycjonowany jako wielofunkcyjny model wyższej kategorii cenowej, przeznaczony dla wymagających użytkowników. Wyposażony w nowoczesny cyfrowy system sterowania programami z 4,3-calowym wyświetlaczem o wysokiej rozdzielczości obsługujący przygotowanie trzech rodzajów kawy (espresso zwykła i podwójna, americano, ristretto zwykła i podwójna) oraz siedmiu napojów (cappuccino, kawa latte, espresso macchiato) , flat white, latte macchiato, gorące mleko lub mleczna pianka).
Dodatkowo istnieje możliwość doprowadzenia zimnego mleka oraz gorącej wody o różnej temperaturze (do czarnej i zielonej herbaty). Ważną cechą tego modelu jest półautomatyczny tryb przygotowywania napojów kawowych i mlecznych oraz elastyczna regulacja objętości napoju, mocy (10 stopni) i temperatury (3 stopnie). W konstrukcji ekspresu Jura S8 15187 zastosowano niewyjmowaną jednostkę do zaparzania wstępnego zwilżania o pojemności od 5 do 16 g.
Wbudowany stalowy młynek do kawy Aroma burr zapewnia 6 różnych stopni mielenia, a unikalna, autorska ekstrakcja pulsacyjna Technologia Pulse Extraction Process jest wykorzystywana w procesie warzenia piwa. Samochód ma stylowy wygląd zewnętrzny. Czystość i idealny stan higieniczny ekspresu jest łatwy do utrzymania dzięki wbudowanemu programowi czyszczenia i płukania układu mlecznego.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Jura 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Jura.
Kup Jura S8 15187 chrom
Wszystkie ceny 9 →Ekspres do kawy JURA S8 Chrome - chrom | 7 249 zł |
Ciśnieniowy automatyczny JURA S8 Chrome AGDM-EKS-JUR-029 | 7 999 zł |
Ekspres ciśnieniowy JURA S8 Chrome | 8 616 zł |
Ekspres ciśnieniowy Jura S8 Chrome | 8 653 zł |
JURA Ekspres do kawy S8 Chrome | 7 999 zł |
- Regulowana wysokość wylewki kawy 72 - 118 mm
- Regulowana wysokość spieniacza do mleka 114 - 160 mm
- Pojemnik na wytłoki na 16 porcji
- Tryb oszczędzania energii
- Oświetlenie filiżanki
- Długość przewodu zasilającego - 110 cm
Modyfikacje Jura S8 15187
Ceny na Jura S8 15187 |
---|---|---|---|---|
Jura S8 15187 chrom | od 7 249 zł | 10 oferty | ||
Jura S80 15204 czarny | od 6 299 zł | 13 oferty | ||
Jura S8 15202 srebrny | od 6 299 zł | 15 oferty |