Basen stelażowy Intex 28736
Zdjęcia 7 |
Intex 28736 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intex 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intex.
Kup Intex 28736
Wszystkie ceny 13 →Intex 26726NP okrągły zdejmowany basen z filtrem 457 x 122 cm 26726 | 1 800 zł |
Intex Basen stelaż.Prism457x122 pompa 220V 26726NP | 1 845 zł |
Intex Basen stelażowy 457cm 17w1 (26726) | 1 700 zł |
Basen stelażowy do ogrodu Intex 457 x 122 cm zestaw 16w1 | 1 770 zł |
Intex Basen ogrodowy stelażowy, zestaw 6w1, Intex, 457x122 cm | 2 864 zł |
Pomysł firmy Intex o indeksie modelu 28736 to przestronny basen do pływania z całą rodziną lub grupą dorosłych 4-5 osób. Bez żartów, zbiornik produktu mieści prawie 17 tys. l wody.
Duża pojemność
Wymiary zmontowanego basenu pozwalają zanurzyć się na głębokość 120 cm i wygodnie pływać po boku w dużym okręgu (średnica 457 cm). Proponuje się wejść do basenu za pomocą drabiny złożonej z metalowej ramy i plastikowych stopni. W pudełku z modelem opcjonalnie można umieścić markizę i pościel.
Solidna konstrukcja
Rama basenu wykonana jest z rur stalowych ocynkowanych, a niecka wykonana jest z trójwarstwowego PVC. W celu integralnego zachowania jego okrągłego kształtu, wokół zewnętrznej części zbiornika owinięta jest taśma opasująca. Całkiem możliwe jest samodzielne złożenie całości, bez pomocy specjalistów, ponieważ instrukcje krok po kroku dotyczące instalacji produktu są przedstawione na płycie DVD.
Na straży czystości wody
Biorąc pod uwagę dość dużą głębokość, lepiej nie zostawiać dzieci w basenie bez opieki dorosłych. Nie musisz się jednak martwić o czystość wody w misce Intex 28736, ponieważ model wyposażony jest w mechaniczny wkład filtrujący o wydajności 3785 l/h. Zaleca się instalowanie nowego filtra mniej więcej raz w miesiącu, co jest znacznie łatwiejsze niż całkowita wymiana wody w basenie i czyszczenie jego dna. Pozbawiony poważnych wad, Intex 28736 jest odpowiedni dla tych, którzy szukają rozwiązania dla dużej firmy, samodzielnie od tego, czy jest to rodzinna rozrywka, czy letnie spotkania na świeżym powietrzu z przyjaciółmi.