Procesor Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5315Y OEM (CD8068904665802)
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5315Y OEM |
|
Jak wybrać procesorUczymy się dobierać odpowiedni procesor do każdego zadania: od pracy z arkuszami kalkulacyjnymi po gry i programy
Co to jest dławienie procesora, dlaczego jest potrzebne i jak sobie z nim radzićMamy do czynienia z okropnym terminem throttling, jednocześnie rozwiązując problemy ze spowalniającym smartfonem lub laptopem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Intel 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Intel.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen
Ceny na Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen |
---|---|---|---|---|
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5315Y OEM | od 4 410 zł | 2 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5317 OEM | od 3 918 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 5318Y OEM | od 3 595 zł | 6 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6326 OEM | od 5 196 zł | 4 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6330 OEM | od 4 581 zł | 10 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6334 OEM | od 10 175 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6338 OEM | od 16 941 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6342 OEM | od 12 603 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6346 OEM | od 9 903 zł | 1 oferta | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6348 OEM | od 8 160 zł | 3 oferty | ||
Intel Xeon Scalable Gold 3rd Gen 6354 OEM | od 10 738 zł | 2 oferty |
Polecamy