Rower elektryczny Indiana E-MTB 2.0 M 29 2023 frame 19
Zdjęcia 10 |
Indiana E-MTB 2.0 M 29 2023 frame 19 rama 19"rama 21" |
|
Jak dbać o rower i przygotować go do sezonuKażdy rower wymaga szczególnej uwagi i odpowiedniej jakości konserwacji.
Jak wybrać rower według rozmiaru ramy: 5 najważniejszych wskazówekWyjaśniamy, dlaczego tabele uniwersalne nie są najlepszym pomocnikiem przy wyborze ramy roweru
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Indiana 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Indiana.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Indiana E-MTB 2.0 M 29 2023 frame 19
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower elektryczny INDIANA E-MTB 2.0 M19 29 cali męski Czarno-szary | 5 400 zł |
Rower elektryczny INDIANA E-MTB 2.0 M19 29 cali męski Czarno-szary 3056 | 5 299 zł |
Modyfikacje Indiana E-MTB 2.0 M 29 2023 frame 19
Ceny na Indiana E-MTB 2.0 M 29 2023 frame 19 |
---|---|---|---|---|
Indiana E-MTB 2.0 M 29 2023 frame 19 | od 5 299 zł | 3 oferty | ||
Indiana E-MTB 2.0 M 29 2023 frame 21 | od 5 300 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →