Smartfon Huawei P50 Pocket 512 GB / 12 GB
Wideo 22Zdjęcia 13 |
Huawei P50 Pocket 512 GB / 12 GB
256 GB / 8 GB512 GB / 12 GB
2021 rokR (top)składany120 HzNFCfast chargeUSB C 3 fastbrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6Ultra cienkiKarta pamięci NM
Wyświetlacz:6.9 ", 2790х1188 (21:9), 442 ppi, 120 Hz
Pamięć:512 GB, + karta pamięci, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 888 5G
Aparat:3 moduły, 40 MP, + 13 MP
Wideo:4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4000 mAh
Waga:190 g
Zewnętrzny wyświetlacz dodatkowy (okrągły) o przekątnej 1,04 cala i 340x340 px.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Huawei R (top)Porównaj w tabeli →
od 3 663 zł
aparatofon, dobry dźwięk, łączność satelitarna, 6.67 ", 458 ppi, 120 Hz, LTPO, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8+ Gen 1 4G, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 48 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4815 mAh, 200 g
od 2 482 zł
aparatofon, dobry dźwięk, zakrzywiony ekran, 6.6 ", 450 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 9000 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4360 mAh, 195 g
od 2 200 zł
aparatofon, 5G, zakrzywiony ekran, 6.58 ", 518 ppi, 90 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 12 Mpx, + 40 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 209 g
od 1 240 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 8 GB, Hisilicon Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 3 541 zł
6.9 ", składany, 442 ppi, 120 Hz, HarmonyOS, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 190 g, super cienki
od 705 zł
5.84 ", 432 ppi, 60 Hz, Android 8.0, 64 GB, RAM 4 GB, HiSilicon Kirin 659, aparat: 2 moduły, 16 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 145 g, super cienki
od 796 zł
6.15 ", 416 ppi, 60 Hz, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 159 g, super cienki
od 1 761 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 614 zł
5G, 6.1 ", 422 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Kirin 990 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, nano memory, FaceID, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3800 mAh, 175 g
od 1 134 zł
6.4 ", 398 ppi, 60 Hz, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, HiSilicon Kirin 810, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4200 mAh, 183 g
od 1 699 zł
6.1 ", 408 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 6 GB, Hisilicon Kirin 970, aparat: 3 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 180 g
od 2 417 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 429 ppi, Android 7.0, 32 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 955, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 144 g, super cienki
od 1 014 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 7.0, 16 GB, RAM 3 GB, HiSilicon Kirin 655, aparat: 12 Mpx, ładowanie: 3000 mAh, 147 g
od 843 zł
kompaktowy, 5.2 ", 424 ppi, Android 8.0, 32 GB, RAM 3 GB, Hisilicon Kirin 658, aparat: 12 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3000 mAh, 146 g, super cienki
od 1 874 zł
zakrzywiony ekran, 6.47 ", 398 ppi, Android 10.0, 256 GB, RAM 8 GB, Kirin 980, aparat: 4 moduły, 40 Mpx, + 8 Mpx, + 20 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4200 mAh, 192 g
od 571 zł
1SIM, kompaktowy, 5.2 ", 429 ppi, Android 6.0, 16 GB, RAM 2 GB, Hisilicon Kirin 650, aparat: 13 Mpx, NFC, ładowanie: 3000 mAh, 147 g
od 1 414 zł
5G, 6.5 ", 405 ppi, Android 10.0 (HMS), brak usług Google, 128 GB, RAM 6 GB, Kirin 820 5G, aparat: 4 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, nano memory, NFC, ładowanie: fast charge, 4000 mAh, 189 g
od 1 397 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 9.0, 256 GB, RAM 4 GB, Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 153 g, super cienki
od 1 288 zł
5.8 ", 428 ppi, Android 10.0, 128 GB, RAM 4 GB, Hisilicon Kirin 970, aparat: 2 moduły, 12 Mpx, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, brak karty microSD, NFC, ochrona IP53, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 3400 mAh, 165 g
od 65 zł
6.15 ", 416 ppi, Android 10.0, 64 GB, RAM 4 GB, Hisilicon Kirin 710, aparat: 3 moduły, 48 Mpx, + 8 MP, Wi-Fi 5, NFC, ładowanie: fast charge, 3340 mAh, 159 g, super cienki
Wideo recenzje
Huawei P50 Pocket - Po prostu pięknie?
6 lipca 2022498 przegląd
Huawei P50 Pocket - recenzja | konkurent dla Z Flip 3?
5 marca 202221 288 przegląd
Huawei P50 Pocket - dobrze się składa
4 marca 202215 327 przegląd
Huawei P50 Pocket - Camera Review Daylight
3 lutego 2022712 przegląd
Samsung Galaxy Z Flip 4 Vs Oppo Find N2 Flip Vs Huawei P50 Pocket | FULL Comparison
8 czerwca 2023485 przegląd
HUAWEI P50 POCKET PRICE IN CHINA | FOLDABLE PHONE | HUAWEI |
25 grudnia 2021731 przegląd
Huawei P50 Pocket Unboxing and Detail Review
24 grudnia 2021168 przegląd
Amazing HUAWEI P50 Pocket
28 lutego 2022758 przegląd
Huawei P50 Pocket Unboxing & Camera Test #Shorts
14 stycznia 20221 294 przegląd
Huawei P50 Pocket | هواوى بى 50 بوكيت رسميا
28 grudnia 2021135 przegląd
Huawei P50 pocket gold foldable + interview with Iris van Herpen
27 grudnia 2021269 przegląd
How to Enable or Disable Vibration for Calls on HUAWEI P50 Pocket | Managing Vibration Mode
4 kwietnia 2022228 przegląd
Huawei P50 Pocket vs Realme C25s: Fingerprint Sensor Speed Test Comparison
14 marca 2022229 przegląd
HUAWEI P50 Pocket Review - Beautiful Pocket Size Phone
29 grudnia 2021503 przegląd
Huawei P50 Pocket White Unboxing
14 kwietnia 20222 365 przegląd
How to Connect Headphones to HUAWEI P50 Pocket
4 kwietnia 2022243 przegląd
How to Scan QR Codes on HUAWEI P50 Pocket - QR Codes Scanner
28 lutego 2022687 przegląd
How to Take Screenshot in HUAWEI P50 Pocket – Catch Display
23 marca 2022358 przegląd
HUAWEI P50 Pocket Camera Tips and Tricks | The Best Ways To Impe Your Images | Cool Camera Features
24 lutego 20221 355 przegląd
How to Find and Manage Display Settings on HUAWEI P50 Pocket
4 kwietnia 2022207 przegląd
How to Use Secret Codes in HUAWEI P50 Pocket – Open Hidden Modes
24 lutego 2022295 przegląd
HUAWEI P50 Pocket Unboxing & First Impression
4 kwietnia 2022180 przegląd
Modyfikacje Huawei P50 Pocket
Ceny na Huawei P50 Pocket |
---|---|---|---|---|
Huawei P50 Pocket 256 GB / 8 GB | od 3 541 zł | 1 oferta | ||
Huawei P50 Pocket 512 GB / 12 GB | od 7 068 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 072 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 513 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 672 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 429 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 578 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 897 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 626 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 275 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 675 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g