Monitor HP P24h G4 24 " czarny (7VH44AA)
HP P24h G4 24 " czarny
Przekątna:24 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup HP P24h G4 24 " czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HP P24h G4 - 24'' | IPS |Full HD | 14ms | 75Hz | 1xDP, 1xHDMI, 1xD-Sub | H | 599 zł |
HP P24h G4 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px monitor Full HD 7VH44AA#ABB | 730 zł |
Monitor HP P24h G4 (7VH44AA#ABB) | 721 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! hp inc. HP P24h G4 24inch FHD Height Adjust Monitor | 724 zł |
Monitor HP P24h G4 (7VH44AS#ABB) | 864 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →