SSD HP EX950 5MS24AA 2 TB
Wideo 2 |
HP 5MS24AA 512 GB2 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog HP 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele HP.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup HP EX950 5MS24AA 2 TB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dysk SSD HP EX950 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (5MS24AA#ABB) | 1 116 zł |
Dysk SSD HP EX950, M.2 (2280), 2 TB, PCI Express, 2900 MB/s | 1 197 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! HP Dysk SSD EX950 2TB, M.2 PCIe Gen3 x4 NVMe, 3500/2 | 1 104 zł |
Dysk SSD HP EX950 2TB M.2 2280 PCI-E x4 Gen3 NVMe (5MS24AA#ABB) | 1 111 zł |
Dysk SSD HP EX950, M.2 (2280), 2 TB, PCI Express, 2900 MB/s | 1 201 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje HP EX950 5MS24AA
Ceny na HP EX950 5MS24AA |
---|---|---|---|---|
HP EX950 5MS22AA 512 GB | od 256 zł | 4 oferty | ||
HP EX950 5MS24AA 2 TB | od 1 104 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →