Karma dla kotów Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg
Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg 1.5 kg15 kg |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hill's Science Plan Adult, kurczak - 15 kgKarma Hill's Science Plan Adult (kurczak) została opracowana z myślą o zaspokojeniu zapotrzebowania dorosłych kotów w wieku między pierwszym a siódmym rokiem życia na składniki odżywcze i energię. Pełna składników odżywczych karma Hill's Science Plan Adult (kurczak) zapewnia kotu wszystko, czego potrzebuje, aby był silny i mógł wieść szczęśliwe życ... więcejie. Karma zawiera cenną formułę przeciwutleniaj Zooplus.plZłóż skargę | 345 zł |
Hill's Science Plan Adult, kurczak - 15 kgKarma Hill's Science Plan Adult (kurczak) została opracowana z myślą o zaspokojeniu zapotrzebowania dorosłych kotów w wieku między pierwszym a siódmym rokiem życia na składniki odżywcze i energię. Pełna składników odżywczych karma Hill's Science Plan Adult (kurczak) zapewnia kotu wszystko, czego potrzebuje, aby był silny i mógł wieść szczęśliwe życ... więcejie. Karma zawiera cenną formułę przeciwutleniaj Bitiba.plZłóż skargę | 332 zł |
Hill's Science Plan Adult Kurczak 15 kgTwój dorosły kot potrzebuje diety, która wspiera zdrowe trawienie, lśniącą sierść, szczupłe mięśnie i zdrowy układ odpornościowy. Sucha karma dla kotów Hill's Feline Science Plan Adult składa się z wysokiej jakości, lekkostrawnych składników i została specjalnie opracowana, aby zaspokoić potrzeby energetyczne kotów w kwiecie wieku. Karma dla kotó... więcejw Hill's Feline Science Plan Adult, wyprodukowana z wysokiej jakości składników, dostarcza witaminę E oraz kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które odżywiają skórę kota. Ponadto ta wysokiej jakości karma dla kotów z wysokiej jakości białkiem pomaga dorosłemu kotu utrzymać szczupłe mięśnie. Ponadto sucha Maxizoo.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 343 zł |
Hill's HILL'S Science Plan Feline Adult Optimal Care Chicken 15 kg | 423 zł |
Seria Hills Science Plan
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 140 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, białko jagnięce, gluten kukurydziany, mąka sojowa, ryż mielony, klasa: super premium
od 16 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: jagnięcina, ryż, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 146 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: mięso, podroby, zboża, warzywa, cukier, jaja, oleje, tłuszcze, minerały, super premium
od 222 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, dla sterylizowanych, na skórę i sierść, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka/indyka, mąka, hydrolizat, wysłodki buraczane, tłuszcz, olej, klasa: super premium
od 53 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kurczak, ryba, super premium
od 80 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, v sostave: kurczak, zboża, klasa: super premium
od 130 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: kukurydza, mąka, mąka, minerały, tłuszcz, hydrolizat białka, super premium
od 142 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: zboża, kurczak, mąka, suszone całe jajko, masło, tłuszcz, minerały, klasa: super premium
od 62 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 3. tygodnia, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: kurczak, tłuszcz, skrobia, groszek, ziemniaki, składniki mineralne, olej, olej rybny, super premium
od 265 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, młode, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 100 zł
sucha karma, 3 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, na nerki, v sostave: jagnięcina, ryż, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 236 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, v sostave: mięso z tuńczyka, ryż, zboża, drób, białka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 77 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, v sostave: drób, ryż, zboża, jajka, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 458 zł
sucha karma, 0.8 kg, poroda: średnie, wiek: szczenięta, przeznaczenie: na co dzień, dla ciężarnych, dla karmiących, v sostave: kukurydza, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz zwierzęcy, pulpa buraczana, klasa: super premium
od 202 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 140 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: pszenica, mąka, kukurydza, hydrolizat, błonnik, ciasto pomidorowe, siemię lniane, klasa: super premium
od 208 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 11. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na nerki, v sostave: kurczak, indyk, pszenica, kukurydza, mąka, tłuszcz, ryż, minerały, olej, super premium
od 87 zł
sucha karma, 2.5 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, klasa: super premium
Modyfikacje Hills SP Adult Optimal Care Chicken
Ceny na Hills SP Adult Optimal Care Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 1.5 kg | od 65 zł | 1 oferta | ||
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg | od 332 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 335 zł
sucha karma, 15 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, opieka dentystyczna, na układ odpornościowy, na nerki, v sostave: kurczak 21%, ryż 8%, kukurydza, tłuszcze, białka, premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 135 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium