Karma dla kotów Hills SP Kitten Perfect Digestion Chicken 1.5 kg
Zdjęcia 4 | od 70 do 158 zł dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
Hills SP Kitten Perfect Digestion Chicken 1.5 kg 1.5 kg7 kg |
|
Karma dla kociąt od 3 tygodnia do 12 miesiąca życia, a także dla ciężarnych i karmiących kotek.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hills 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hills.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Hills Science Plan
od 140 zł
sucha karma, 1.5 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kukurydza, białko jagnięce, gluten kukurydziany, mąka sojowa, ryż mielony, klasa: super premium
od 64 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: kocięta, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, v sostave: tuńczyk, drób, zboża, białka, warzywa, super premium
od 75 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: szczenięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na kości, kompleks przeciwutleniaczy, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 134 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mięso drobiowe, zboża, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 212 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, v sostave: drób, zboża, warzywa, białka, jajka, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 136 zł
sucha karma, 3.5 kg, wiek: od 6. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: mączka drobiowa, mączka z tuńczyka, tłuszcz zwierzęcy, składniki mineralne, super premium
od 212 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na stawy, v sostave: drób, zboża, białka, warzywa, witaminy, składniki mineralne, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: mąka pszenna, kukurydziana, drobiowa i indycza, tłuszcz, ryż, poferment, olej, super premium
od 142 zł
sucha karma, 6 kg, poroda: małe, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, pszenica, ryż, kukurydza, tłuszcz, jęczmień, owies, klasa: super premium
od 225 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kurczak, indyk, kukurydza, ryż, mąka, błonnik, tłuszcz, minerały, olej, super premium
od 98 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, v sostave: kurczak, klasa: super premium
od 252 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na nerki, v sostave: mąka pszenna, kukurydziana, drobiowa i indycza, tłuszcz, ryż, poferment, olej, super premium
od 49 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 11. r.ż., starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na układ odpornościowy, na nerki, na serce, na stawy, v sostave: mąka z kurczaka i indyka, zboża, hydrolizat, tłuszcz, olej, minerały, klasa: super premium
od 60 zł
mokra karma, pauchi, 0.08 kg, 12 szt., wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na układ odpornościowy, v sostave: łosoś, kurczak, podroby, zboża, warzywa, minerały, oleje, tłuszcze, super premium
od 235 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: duże, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, v sostave: zboża, mączka jagnięca, tłuszcz, hydrolizat, olej, pulpa, minerały, chrząstka wieprzowa, klasa: super premium
od 80 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 280 zł
sucha karma, 18 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, v sostave: kukurydza, mąka, poferment, sucha wysłodki buraczane, tłuszcz, błonnik, olej, klasa: super premium
od 78 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: od 7. r.ż., dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na nerki, v sostave: drób, zboża, ryż, białka, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 278 zł
sucha karma, 14 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: kukurydza, pszenica, mączka z kurczaka i indyka, tłuszcz, mączka z kaczki, klasa: super premium
od 100 zł
mokra karma, 0.07 kg, 24 szt., wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: mięso, podroby, zboża, warzywa, minerały, oleje, tłuszcze, super premium
Modyfikacje Hills SP Kitten Perfect Digestion Chicken
Ceny na Hills SP Kitten Perfect Digestion Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Kitten Perfect Digestion Chicken 1.5 kg | od 70 zł | 2 oferty | ||
Hills SP Kitten Perfect Digestion Chicken 7 kg | od 236 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 90 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 1. miesiąca, kocięta, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla ciężarnych, dla karmiących, na układ odpornościowy, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 159 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, dla wybrednych, na nerki, v sostave: łosoś, kaczka, indyk, wołowina, warzywa, zioła, zboża, premium
od 142 zł
sucha karma, 4 kg, poroda: brytyjska, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, opieka dentystyczna, na stawy, v sostave: mięso drobiowe, zboża, witaminy, składniki mineralne, super premium
od 83 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: od 12. r.ż., dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: zboża, białka roślinne i zwierzęce, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 229 zł
sucha karma, 7 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: ryż, drób, zboża, składniki mineralne, białka, warzywa, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, v sostave: białka, ryż, zboża, jajka, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 108 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, v sostave: łosoś, kurczak, kukurydza, ryż, premium
od 92 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, lecznicza, na nerki, v sostave: zboża, ryż, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium
od 17 zł
sucha karma, 0.4 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, na otyłość, v sostave: drób, ryż, zboża, białka, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 50 zł
sucha karma, 2 kg, wiek: młode, dorosłe, dla starszych, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: kaczka, warzywa, łosoś, kurczak, białka, owoce, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 228 zł
sucha karma, 10 kg, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, na nerki, v sostave: drób, zboża, białka, ryż, warzywa, składniki mineralne, witaminy, super premium
od 69 zł
sucha karma, 1.5 kg, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, lecznicza, na skórę i sierść, na otyłość, v sostave: drób, tapioka, zboża, białka, składniki mineralne, warzywa, witaminy, super premium