Корм для кішок Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg
Фото 12 |
Закрити
Шапка
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg 1.5 кг15 кг |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hills 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hills.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Karma dla kota HILL'S Science Plan Feline Adult Kurczak 15 kgSucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN została specjalnie opracowana w celu zaspokajania potrzeb energetycznych... щеkotów w kwiecie wieku. Wykonana z wysokiej jakości i lekkostrawnych składników. Electro.plПоскаржитись | 345 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Feline Adult Kurczak 15 kgSucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN została specjalnie opracowana w celu zaspokajania potrzeb energetycznych... щеkotów w kwiecie wieku. Wykonana z wysokiej jakości i lekkostrawnych składników.... Avans.plПоскаржитись | 345 zł |
Hill's Science Plan Adult, kurczak - 15 kgKarma Hill's Science Plan Adult (kurczak) została opracowana z myślą o zaspokojeniu zapotrzebowania dorosłych kotów w wieku m... щеiędzy pierwszym a siódmym rokiem życia na składniki odżywcze i energię. Pełna składników odżywczych karma Hill's Science Plan Adult (kurczak) zapewnia kotu wszystko, czego potrzebuje, aby był silny i mógł wieść szczęśliwe życie. Karma zawiera cenną formułę przeciwutleniaj Zooplus.plПоскаржитись | 345 zł |
Karma dla kota HILL'S Science Plan Feline Adult Kurczak 15 kgSucha karma dla dorosłych kotów HILL'S SCIENCE PLAN została specjalnie opracowana w celu zaspokajania potrzeb energetycznych... щеkotów w kwiecie wieku. Wykonana z wysokiej jakości i lekkostrawnych składników.... Mediaexpert.plПоскаржитись | 343 zł |
Hill's Science Plan Adult, kurczak - 15 kgKarma Hill's Science Plan Adult (kurczak) została opracowana z myślą o zaspokojeniu zapotrzebowania dorosłych kotów w wieku m... щеiędzy pierwszym a siódmym rokiem życia na składniki odżywcze i energię. Pełna składników odżywczych karma Hill's Science Plan Adult (kurczak) zapewnia kotu wszystko, czego potrzebuje, aby był silny i mógł wieść szczęśliwe życie. Karma zawiera cenną formułę przeciwutleniaj Bitiba.plПоскаржитись | 332 zł |
Hill's Science Plan Adult Kurczak 15 kgTwój dorosły kot potrzebuje diety, która wspiera zdrowe trawienie, lśniącą sierść, szczupłe mięśnie i zdrowy układ odporności... щеowy. Sucha karma dla kotów Hill's Feline Science Plan Adult składa się z wysokiej jakości, lekkostrawnych składników i została specjalnie opracowana, aby zaspokoić potrzeby energetyczne kotów w kwiecie wieku. Karma dla kotów Hill's Feline Science Plan Adult, wyprodukowana z wysokiej jakości składników, dostarcza witaminę E oraz kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, które odżywiają skórę kota. Ponadto ta wysokiej jakości karma dla kotów z wysokiej jakości białkiem pomaga dorosłemu kotu utrzymać szczupłe mięśnie. Ponadto sucha Maxizoo.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 343 zł |
Hill's HILL'S Science Plan Feline Adult Optimal Care Chicken 15 kg | 423 zł |
Серія Hills Science Plan
від 140 zł
сухий корм, 1.5 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 64 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 75 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: курка, клас: суперпреміум
від 67 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 242 zł
сухий корм, 14.5 кг, порода: великі, вік: цуценята, призначення: повсякденний, для активних собак, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 51 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 1 шт, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: курка, свинина, індичка 4%, сухе незбиране яйце, риб'ячий жир, суперпреміум
від 230 zł
сухий корм, 14 кг, порода: середні, вік: літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: злаки, борошно з курки/індички, жир, жом буряків, лляне насіння, мінерали, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 7 років, літнім, призначення: повсякденний, в составе: борошно з птиці (курка та індичка), пшениця, кукурудза, жири, рис, суперпреміум
від 191 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка, пшениця, борошно, кукурудза, борошно, целюлоза, жир, клас: суперпреміум
від 127 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, стерилізованим, для нирок, в составе: кукурудза, борошно з курки та індички, тваринний жир, мінерали, риб'ячий жир, суперпреміум
від 66 zł
сухий корм, 2 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, в составе: курка, пшениця, борошно, кукурудза, борошно, целюлоза, жир, клас: суперпреміум
від 208 zł
сухий корм, 7 кг, вік: кошенятам, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, в составе: м'ясо тунця, м'ясо птиці, злаки, протеїни, овочі, суперпреміум
від 77 zł
сухий корм, 2.5 кг, порода: середні, вік: цуценята, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, в составе: м’ясо ягняти, рис, злаки, протеїни, овочі, вітаміни, мінерали, клас: суперпреміум
від 78 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, в составе: курка, борошно, кукурудза, пшениця, жир, рис, ячмінь, овес, вітаміни, суперпреміум
від 206 zł
сухий корм, 14 кг, порода: великі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, для суглобів, в составе: злаки, борошно курки та індика, дигест, жир, насіння льону, олія, мінерали, клас: суперпреміум
від 102 zł
сухий корм, 3 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, злаки, рис, протеїни, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 143 zł
сухий корм, 6 кг, порода: малі, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для суглобів, в составе: кукурудза, пшениця, курка, борошно, жир, лляне насіння, жир, олія, клас: суперпреміум
від 214 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 6 місяців, кошенятам, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: кукурудза, борошно курки та індички, тваринний жир, мінерали, риб'ячий жир, суперпреміум
від 335 zł
сухий корм, 0.3 кг, порода: малі, вік: цуценята, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, вагітним, годуючим, для шкіри та шерсті, для імунної системи, для кісток, комплекс антиоксидантів, в составе: кукурудза, білок ягняти, кукурудзяний глютен, соєве борошно, мелений рис, клас: суперпреміум
від 43 zł
вологий корм, паучи, 0.08 кг, 12 шт, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: дієтичний, від ожиріння, для імунної системи, в составе: курка, морська риба, субпродукти, злаки, цукри, яйця, суперпреміум
Модификації Hills SP Adult Optimal Care Chicken
Ціни на Hills SP Adult Optimal Care Chicken |
---|---|---|---|---|
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 1.5 kg | від 65 zł | 4 пропозиції | ||
Hills SP Adult Optimal Care Chicken 15 kg | від 332 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 335 zł
сухий корм, 15 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, турбота про зуби, для імунної системи, для нирок, в составе: курка 21%, рис 8%, кукурудза, жири, білки, преміум
від 159 zł
сухий корм, 10 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для вибагливих, для нирок, в составе: лосось, качка, індичка, яловичина, овочі, трави, злаки, преміум
від 142 zł
сухий корм, 4 кг, порода: британська, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, турбота про зуби, для суглобів, в составе: м'ясо свійської птиці, злаки, вітаміни, мінерали, суперпреміум
від 83 zł
сухий корм, 2 кг, вік: від 12 років, літнім, призначення: дієтичний, стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: злаки, рослинні протеїни і тварини, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 229 zł
сухий корм, 7 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: рис, м'ясо птиці, злаки, мінерали, протеїни, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, в составе: протеїни, рис, злаки, яйця, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 108 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: лосось, курка, кукурудза, рис, преміум
від 92 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, лікувальний, для нирок, в составе: злаки, рис, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум
від 17 zł
сухий корм, 0.4 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, рис, злаки, протеїни, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 49 zł
сухий корм, 2 кг, вік: молоді, дорослі, літнім, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: качка, овочі, лосось, курка, протеїни, фрукти, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 228 zł
сухий корм, 10 кг, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, від ожиріння, для нирок, в составе: м'ясо птиці, злаки, протеїни, рис, овочі, мінерали, вітаміни, суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 1.5 кг, вік: дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, лікувальний, для шкіри та шерсті, від ожиріння, в составе: м'ясо птиці, тапіока, злаки, протеїни, мінерали, овочі, вітаміни, суперпреміум