Namiot High Peak Alfena 3.0
High Peak Alfena 3.0
Przeznaczenie:kempingowy
liczba miejsc:3
Sezon:wiosna/jesień, lato
Konstrukcja:przedsionek, okno
Stelaż:włókno szklane
Materiał markizy:poliester
Materiał podłogi:polietylen
Waga:6.2 kg
Jak prawidłowo przechowywać i dbać o namiot?Zalecenia dotyczące pielęgnacji i długotrwałej eksploatacji namiotu turystycznego
Jak wybrać namiot do różnych celów?Zastanawiamy nad doborem namiotów turystycznych na wędrówkę, kemping lub wyprawę
Wszystkie dane techniczne
Kup High Peak Alfena 3.0
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
High Peak Alfena 30 Nimbus Grey 2020 Namiot kempingowy 11433 | 1 442 zł |
Namiot High Peak Alfena 3 jasnoszary 11433 | 1 219 zł |
Namiot turystyczny High Peak Alfena 3 | 1 099 zł |
Namiot turystyczny High Peak Alfena 3 3 osoby | 1 143 zł |
High Peak, Namiot, Alfena, 3 11433 | 1 113 zł |
pokaż 4 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →