Opona letnia Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Kinergy Eco Opona letnia K435 185/60 R14 82 T 1020980 | 366 zł |
Opona Hankook 185/60R14 K435 82T - opony letnie 1021176 | 253 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/60 R14 82T SBL ) 1021176 | 352 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (185/60 R14 82T) 1021176 | 346 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/60 R14 82T 4PR SBL ) | 296 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T
Ceny na Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82H | od 246 zł | 19 oferty | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T | od 247 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →