Opona letnia Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82H
Wideo 3Zdjęcia 7 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82H 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82H
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/60 R14 82H ) 1025625 | 338 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (205/60 R15 91H) 1022789 | 438 zł |
Opona Hankook 185/60R14 K435 82H - opony letnie 1021175 | 254 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/60 R14 82H 4PR SBL ) | 296 zł |
Opona letnia HANKOOK KINERGY ECO2 K435 185/60R14 82H | 253 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82H
Ceny na Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82H |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82H | od 246 zł | 19 oferty | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T | od 247 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →