Літня шина Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T
Відео 3Фото 7 |
Виберіть розмір шин
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hankook 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hankook.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T
Усі ціни 13 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Hankook Kinergy Eco Opona letnia K435 185/60 R14 82 T 1020980 | 366 zł |
Opona Hankook 185/60R14 K435 82T - opony letnie 1021176 | 253 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/60 R14 82T SBL ) 1021176 | 352 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 (185/60 R14 82T) 1021176 | 346 zł |
Hankook Kinergy Eco 2 K435 ( 185/60 R14 82T 4PR SBL ) | 296 zł |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T
Ціни на Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82H | від 246 zł | 19 пропозицій | ||
Hankook Kinergy Eco 2 K435 185/60 R14 82T | від 247 zł | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →