Opona letnia VIKING CityTech II 185/60 R14 82T
Zdjęcia 3 |
Wybierz rozmiar opony
VIKING CityTech II 185/60 R14 82T 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog VIKING 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele VIKING.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup VIKING CityTech II 185/60 R14 82T
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Viking CityTech II (185/60 R14 82T) 15620590000 | 278 zł |
Viking CityTech II ( 185/60 R14 82T ) 15620590000 | 279 zł |
Viking CityTech II ( 185/60 R14 82T ) | 280 zł |
Opona Viking 185/60R14 CityTech II 82T - opony letnie 1562059 | 268 zł |
Modyfikacje VIKING CityTech II 185/60 R14 82T
Ceny na VIKING CityTech II 185/60 R14 82T |
---|---|---|---|---|
VIKING CityTech II 185/60 R14 82H | od 239 zł | 7 oferty | ||
VIKING CityTech II 185/60 R14 82T | od 268 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →