Літня шина VIKING CityTech II 185/60 R14 82H
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
VIKING CityTech II 185/60 R14 82H 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VIKING 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VIKING.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VIKING CityTech II 185/60 R14 82H
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Viking CityTech II (185/60 R14 82H) 15621430000XX | 241 zł |
Viking CityTech II ( 185/60 R14 82H ) | 249 zł |
Opona Viking 185/60R14 CityTech II 82H - opony letnie 1562143 | 276 zł |
Viking CityTech II ( 185/60 R14 82H ) 15621430000XX | 239 zł |
Viking CityTech II (185/60 R14 82H) 15621430000 | 411 zł |
Viking CityTech II ( 185/60 R14 82H ) | 388 zł |
Viking CityTech II ( 185/60 R14 82H ) 15621430000 | 383 zł |
Модификації VIKING CityTech II 185/60 R14 82H
Ціни на VIKING CityTech II 185/60 R14 82H |
---|---|---|---|---|
VIKING CityTech II 185/60 R14 82H | від 239 zł | 7 пропозицій | ||
VIKING CityTech II 185/60 R14 82T | від 268 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →