Opona letnia Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82T
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82T 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Nexen 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Nexen.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82T
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nexen N blue HD Plus ( 185/60 R14 82T 4PR ) 16760NX | 239 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/60 R14 82T) 15172NXK | 248 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 185/60 R14 82T 4PR ) | 242 zł |
Opona letnia NEXEN N'BLUE HD PLUS 185/60R14 82T | 211 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/60 R14 82T) 16760NX | 245 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 185/60 R14 82T 4PR ) | 254 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 185/60 R14 82T 4PR ) 15172NXK | 252 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82T
Ceny na Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82T |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H | od 219 zł | 10 oferty | ||
Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82T | od 211 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →