Літня шина Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H
Відео 1Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H 185/60 R14 82 H 185/60 R14 82 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Nexen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Nexen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nexen N blue HD Plus ( 185/60 R14 82H 4PR ) 16723NX | 264 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/60 R14 82H) 13849NXK | 464 zł |
Opona Nexen 185/60R14 N BLUE HD PLUS 82H |z - opony letnie 16723NX | 219 zł |
Nexen N blue HD Plus ( 185/60 R14 82H 4PR ) | 260 zł |
Nexen N blue HD Plus (185/60 R14 82H) 16723NX | 247 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H
Ціни на Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H |
---|---|---|---|---|
Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82H | від 219 zł | 10 пропозицій | ||
Nexen Nblue HD Plus 185/60 R14 82T | від 211 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →