Opona całoroczna Hankook Kinergy 4S2 H750 205/45 R17 88V
Wideo 4Zdjęcia 5 |
Wybierz rozmiar opony
Hankook Kinergy 4S2 H750 205/45 R17 88V 205/45 R17 88 V |
|
Jak wybrać opony letnieKluczowe kryteria, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze odpowiednich do swojego samochodu opon letnich
Submarki wiodących firm oponiarskichOpony submarek mają takie same właściwości jak produkty firm macierzystych
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hankook 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hankook.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hankook Kinergy 4S2 H750 205/45 R17 88V
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 205/45 R17 88V XL 4PR, SBL ) 1024974 | 505 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 (205/45 R17 88V) 1032159 | 556 zł |
Hankook Kinergy 4S² H750 ( 205/45 R17 88V XL 4PR, SBL ) | 511 zł |
Opona Hankook 205/45R17 KINERGY 4S2 H750 88V XL - opony całoroczne 1024974 | 489 zł |
Opony całoroczne 205/45R17 88V Kinergy 4S2 H750 Hankook | 490 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje Hankook Kinergy 4S2 H750 205/45 R17 88V
Ceny na Hankook Kinergy 4S2 H750 205/45 R17 88V |
---|---|---|---|---|
Hankook Kinergy 4S2 H750 205/45 R17 88V | od 489 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →