Fotelik samochodowy Graco Eversure i-Size
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Graco Eversure i-Size |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graco Eversure i-Size
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graco fotelik Eversure I-size (100cm do 150 cm) Black | 368 zł |
Graco, Eversure, fotelik samochodowy, 15-36 kg, Iron | 477 zł |
Graco fotelik Eversure I-size (100cm do 150 cm) Iron | 453 zł |
Wideo recenzje
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Graco Eversure i-Size:
- Wymiary: 40x48x63 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →