Fotelik samochodowy Graco Turn2Me
Zdjęcia 7 |
Graco Turn2Me |
|
Wskaźniki prawidłowej instalacji
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graco Turn2Me
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GRACO Turn2Me R129 Reboarder z systemem Isofix obracany o 360 stopni fotel | 899 zł |
Graco Fotelik Turn2Me Isofix 0-18 Kg Black | 846 zł |
Graco, Turn2Me, I-size, fotelik samochodowy, 360°, Heather, 40-105 cm | 1 072 zł |
Graco Turn2Me fotelik samochodowy Charcoal GC1416HACHC000 | 935 zł |
Graco Fotelik Turn2Me Isofix 0-18 Kg Charcoal | 846 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →