Fotelik samochodowy Graco Eversure Lite
Zdjęcia 4 |
Graco Eversure Lite |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Graco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Graco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Graco Eversure Lite
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Graco EverSure Lite i-Size Wzmacniacz bez pleców wiśnia GC2002ZACHR000 | 172 zł |
Graco, Fotelik Eversure Lite I-size Ebony | 170 zł |
Graco, EverSure Lite, I-size, podstawka samochodowa, Steeple Cherry, 135-1 | 195 zł |
Graco Eversure Lite Wolnostojąca nakładka wzmacniająca 125-150 cm hebanowa | 205 zł |
Graco EverSure Lite i-Size Wzmacniacz pleców granatowy GC2002ZANVY000 | 262 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości fotelika samochodowego Graco Eversure Lite:
- Wymiary: 45x25x42 cm
PolecamyPorównaj w tabeli →