Lodówka Gorenje NRK 620 FAXL4 stal nierdzewna
Zdjęcia 5 |
Gorenje NRK 620 FAXL4 stal nierdzewna |
|
Ta lodówka ma zarówno obszar chłodzenia, jak i pełną zamrażarkę. Komora mrożenia znajduje się na dole. Model ma średnią pojemność - całkowita objętość przestrzeni roboczej to 324 litry. Komora lodówki może pomieścić do 238 litrów, a objętość strefy zamrażania to 86 litrów. Komora lodówki ma cztery półki i dwa pojemniki, które służą do stref świeżości i wilgotności. Na drzwiach znajdują się dodatkowe cztery małe półki.
Lodówka Gorenje NRK 620 FAXL4 jest wyposażona w dynamiczny system chłodzenia. W komorze zamrażania znajdują się trzy szuflady do przechowywania żywności, a pojemność tej komory wystarcza na zamrożenie 6 kg żywności dziennie. Komory lodówki i zamrażarki są obsługiwane przez automatyczny system rozmrażania No Frost. Właściciel takiego sprzętu nie musi od czasu do czasu wyłączać urządzenia w celu usunięcia lodu nagromadzonego na ścianach, ponieważ nadmiar wilgoci jest automatycznie usuwany poza obszar roboczy, co nie pozwala na osiadanie na chłodzonych powierzchniach w postaci szronu i lodu. Lodówka wyposażona jest w wygodny wyświetlacz i jasne podświetlenie. Model ma podwójny obwód cyrkulacyjny, co sprawia, że system chłodzenia jest łatwiejszy w zarządzaniu i bardziej niezawodny. Roczne zużycie energii elektrycznej wynosi średnio 309 kWh.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Modyfikacje Gorenje NRK 620 FAXL4
Ceny na Gorenje NRK 620 FAXL4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 620 FAW4 biały | od 2 198 zł | 6 oferty | ||
Gorenje NRK 620 FABK4 czarny | od 2 424 zł | 5 oferty | ||
Gorenje NRK 620 FAXL4 stal nierdzewna | od 2 399 zł | 1 oferta |