Lodówka Gorenje NRK 620 FAW4 biały (20004541)
Zdjęcia 5 |
Gorenje NRK 620 FAW4 biały |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Gorenje NRK 620 FAW4 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GORENJE Lodówka GORENJE NRK620FAW4 200cm Biały NoFrost Plus | 2 279 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK620FAW4 HWGORLK2D20FAW4 | 2 279 zł |
Lodówka Gorenje NRK620FAW4 20004541 | 2 299 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK620FAW4 118619 | 2 198 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK620FAW4 118619 | 2 279 zł |
Lodówka Gorenje NRK620FAW4 336l NoFrost Plus LED | 2 302 zł |
Modyfikacje Gorenje NRK 620 FAW4
Ceny na Gorenje NRK 620 FAW4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 620 FAW4 biały | od 2 198 zł | 6 oferty | ||
Gorenje NRK 620 FABK4 czarny | od 2 424 zł | 5 oferty | ||
Gorenje NRK 620 FAXL4 stal nierdzewna | od 2 399 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →