Lodówka Gorenje NRK 620 FABK4 czarny
Zdjęcia 5 |
Gorenje NRK 620 FABK4 czarny |
|
Dobrze wyważony model, za pomocą którego można przechowywać dość duże zapasy żywności w wysokiej jakości, a przy tym oszczędnie. Charakterystyczną cechą urządzenia jest jego design – ten model jest wykonany w kolorze czarnym, co sprawia, że lodówka jest bardziej wyrazista i ciekawa. Jest to dwudrzwiowa jednostka kombinowana łącząca komorę lodówki i zamrażarki. Objętość modelu jest średnia - 324 litry.
Jednocześnie na strefę chłodniczą przeznaczono 238 litrów, a zamrażarkę zaprojektowano na 86 litrów. Lodówka Gorenje NRK 620 FABK4 jest w stanie zapewnić produkty o wysokiej jakości warunkach przechowywania. Model obsługuje technologię dynamicznego chłodzenia. W razie potrzeby intensywność chłodzenia jest znacznie zwiększona, co pozwala szybko schłodzić świeże mięso bez narażania produktów już przechowywanych w lodówce.
W komorze chłodniczej oprócz półek znajduje się również kilka pojemników, które pełnią rolę stref świeżości i wilgotności. Zamrażarka otrzymała trzy szuflady. Jest to tradycyjna lodówka z jedną sprężarką, ale ten model ma dwa obwody cyrkulacyjne. Oddzielny wymiennik ciepła dla komór lodówki i zamrażarki sprawia, że chłodzenie jest niezwykle precyzyjne i tak stabilne, jak to tylko możliwe!
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje NRK 620 FABK4 czarny
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK620FABK4 HWGORLK2D0FABK4 | 2 499 zł |
Lodówka Gorenje NRK620FABK4 20004542 | 2 499 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK620FABK4 118618 | 2 424 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK620FABK4 118618 | 2 499 zł |
Lodówka Gorenje NRK620FABK4 NoFrost Plus LED 336 l | 2 499 zł |
Modyfikacje Gorenje NRK 620 FABK4
Ceny na Gorenje NRK 620 FABK4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 620 FAW4 biały | od 2 198 zł | 6 oferty | ||
Gorenje NRK 620 FABK4 czarny | od 2 424 zł | 5 oferty | ||
Gorenje NRK 620 FAXL4 stal nierdzewna | od 2 399 zł | 1 oferta |