Lodówka Gorenje NRK 4181 CS4 srebrny
Zdjęcia 5 |
Gorenje NRK 4181 CS4 srebrny 2020 rokfull No Frost biały srebrny |
|
Atrakcyjnie wyglądająca i łatwa w obsłudze lodówka modelu 2020, pozycjonowana przez producenta w górnym segmencie średniej półki cenowej. Główną zaletą lodówki Gorenje NRK 4181 CS4 jest pełne wsparcie technologii No Frost, zarówno dla komór zamrażalniczych, jak i chłodniczych, co w praktyce eliminuje konieczność okresowego rozmrażania urządzenia przez użytkownika. Całkowita użyteczna objętość modelu jest na średnim poziomie - 251 litrów, dzięki czemu całkowita wysokość nie przekracza 182,4 cm Jednocześnie objętość komory chłodziarki wynosi 171 litrów, a 80 litrów spada na znajdującą się zamrażarkę poniżej.
Ale jednocześnie moc zamrażarki jest na dość wysokim poziomie, co pozwala zamrażać urządzeniu do 9 kg świeżej żywności dziennie. Z dodatkowych funkcji warto zwrócić uwagę na wsparcie technologii dynamicznego chłodzenia, która zapewnia wymuszoną cyrkulację zimnego powietrza wewnątrz komory. Klamki drzwi modelu są ukryte. Zużycie energii jest na poziomie klasy A+. Poziom hałasu generowanego podczas pracy nie przekracza komfortowych 41 dB.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Gorenje 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Gorenje.
Kup Gorenje NRK 4181 CS4 srebrny
Wszystkie ceny 9 →Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK4181CS4 HWGORLK2D181CS4 | 1 746 zł |
Lodówka No Frost Gorenje Nrk4181Cs4 262L Inox | 2 332 zł |
Gorenje NRK4181CS4 AGDW-CHL-GOR-236 | 1 849 zł |
Gorenje Chłodziarko-zamrażarka NRK4181CS4 129114 | 1 864 zł |
Lodówka GORENJE F 20001374 | 1 915 zł |
Modyfikacje Gorenje NRK 4181 CS4
Ceny na Gorenje NRK 4181 CS4 |
---|---|---|---|---|
Gorenje NRK 4181 CW4 biały | od 1 736 zł | 6 oferty | ||
Gorenje NRK 4181 CS4 srebrny | od 1 746 zł | 10 oferty |